TEATRZYK MARIONETEK NAJMNIEJSZA OPERA ŚWIATA


Szanowni Państwo

Zachęcamy do współpracy przy realizacji muzycznych spektakli dla dzieci, umożliwiających im bezpośredni kontakt ze sztuką operową. 

Aby zrealizować nasze cele, zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy jedyny w Polsce,  miniaturowy Teatr Operowy, który mieści się w kufrze. Jego zaletą jest to, że możemy go zabrać w każde miejsce prezentując spektakle pełene entuzjazmu i pasji. Dzięki wieloletniej pracy z dziećmi, opracowaliśmy autorskie interaktywne spektakle marionetkowe, dostosowane do percepcji młodych widzów.  

Kontakt ze sztuką i muzyką najwybitniejszych kompozytorów, w tak młodym wieku jest bardzo ważny, gdyż ma to ogromny wpływ na prawidłowy rozwój dzieci, budowanie wrażliwości i pobudzaniu artystycznych pasji. 

Od 2004 roku staramy się inspirować dzieci do artystycznych działań na scenie. Współpracujemy z przedszkolami, bibliotekami, szkołami i domami kultury, w których realizujemy nasze przedsięwziecia.

Spektakl  realizujemy w przedszkolu, domu kultury czy szkole.

Możliwe są różne warianty czasowe spektaklu w zależności od wieku dzieci. 


Cena: 

W zależności od miejsca, wariantu przedstawienia i ilości grup.

Cena od 350 zł brutto za spektakl przy kilku spektaklach w jednym dniu.


Warianty spektaklu:

30 min - dla najmłodszych dzieci

45 min - wersja dla dzieci 4-8 lat

60 min - wersja z dodatkowymi niespodziankami dla dzieci

Zapraszamy do współrpacy w sezonie artystycznym 2023/2024  

                                                        

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW / ZAMÓW SPEKTAKL

KONTAKT: 503 624 974 lub kontakt@misiowiprzyjaciele.pl


"MISIO W KRAINIE CZARODZIEJSKIEGO FLETU"

Opera Misio w krainie czarodziejskiego fletu opowiada historię małego Pluszowego Misia, który dostał za zadanie odszukać czarodzieski flet. Na swojej drodze spotka wielu pluszowych przyjaciół którzy pomogą mu dotrzeć do celu.


  • Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-7 lat. 
  • Czas trwania 1h , spektakl podzielony jest na dwa akty.
  • Każdy akt poprzedzony jest wprowadzeniem, podczas którego dzieci dowiadują się co to jest opera, batuta, orkiestron, śpiewacy operowi... przećwiczymy operowy savoir vivre, i dowiemy się kiedy bije się najgłośniej brawo.
  • Podczas spektaklu dzieci będą miały do wykonania kilka muzycznych zadań.
  • W antrakcie i na zakońćzenie przedstawienia na dzieci czekają niespodzianki.


CENA: W zależności od wariantu przedstawienia i ilości spektakli cena od 450 zł"W KRAINIE DZIADKA DO ORZECHÓW"

Misiowi Przyjaciele zapraszamy na premierę Opery w Kufrze. Tym razem zapraszamy na świąteczny spektakl marionetkowy dla dzieci „W krainie dziadka do orzechów”. Autorskie przedstawienie luźno oparte na motywach baletu P. Czajkowskiego. Opowiada historię wigilijną pewnej zapracowanej rodziny. Podczas przygotowania do świątecznej kolacji, dzieją się niezwykłe historie. Klara przeniesiona do krainy snu próbuje odnaleźć prawdziwą magię świąt. Poprzez historię bohaterów wczuwamy się w wigilijną opowieść, słuchamy pięknej muzyki, śpiewamy kolędy, bawimy się w świąteczne zabawy i przypominamy sobie świąteczne tradycje. Nasza opowieść cementuje rodzinne wspomnienia i opowiada o sile rodziny w trudnych momentach w życiu. 


  • Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-8 lat. 
  • Czas trwania do 1h , spektakl podzielony jest na dwa akty.
  • Podczas spektaklu śpiewamy kolędy i poznajemy Polskie tradycje bożonarodzeniowe
  • Podczas spektaklu dzieci będą miały do wykonania kilka świątecznych zadań.

CENA: W zależności od wariantu przedstawienia i ilości spektakli cena od 550 zł
Zostań Misiowym Patronem 

Patronite umożliwia sfinansowanie dodatkowych inicjatyw, realizacji nowych premier, zakupu rekwizytów, organizacji  zajęć specjalnych na Misiowych Porankach, organizację dodatkowych akcji charytatywnych i społecznych, dlatego prosimy zostań naszym Patronem i wesprzyj Misiowe działania. Wyznaczone cele.