TEATRZYK MARIONETEK NAJMNIEJSZA OPERA ŚWIATA


Szanowni Państwo

Zachęcamy do współpracy przy realizacji muzycznych spektakli dla dzieci, umożliwiających im bezpośredni kontakt ze sztuką operową. 

Aby zrealizować nasze cele, zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy jedyny w Polsce,  miniaturowy Teatr Operowy, który mieści się w kufrze. Jego zaletą jest to, że możemy go zabrać w każde miejsce prezentując spektakle pełene entuzjazmu i pasji. Dzięki wieloletniej pracy z dziećmi, opracowaliśmy autorskie interaktywne spektakle marionetkowe, dostosowane do percepcji młodych widzów.  

Kontakt ze sztuką i muzyką najwybitniejszych kompozytorów, w tak młodym wieku jest bardzo ważny, gdyż ma to ogromny wpływ na prawidłowy rozwój dzieci, budowanie wrażliwości i pobudzaniu artystycznych pasji. 

Od 2004 roku staramy się inspirować dzieci do artystycznych działań na scenie. Współpracujemy z przedszkolami, bibliotekami, szkołami i domami kultury, w których realizujemy nasze przedsięwziecia.

Zapraszam do współrpacy w sezonie artystycznym 2021/2022


PREMIERA WRZESIEŃ 2021                                                              

ZAPISY/KONTAKT: 503 624 974 lub kontakt@misiowiprzyjaciele.pl

Spektakl  w przedszkolu, domu kultury czy szkole (możliwe różne warianty spektaklu) - Cena: od 450 zł


Spektakle w Kinie Wisła - minimum 50 biletów, terminy ustalamy indywidualnie - Cena biletu 18 zł

   


PREMIERA 2021


W  REALIZACJI


PLANOWANA PREMIERA

 WSPARCIE PROJEKTU 

Zostań Misiowym Patronem 

Patronite umożliwia sfinansowanie dodatkowych inicjatyw, realizacji nowych premier, zakupu rekwizytów, organizacji  zajęć specjalnych na Misiowych Porankach, organizację dodatkowych akcji charytatywnych i społecznych, dlatego prosimy zostań naszym Patronem i wesprzyj Misiowe działania. Wyznaczone cele.